Якщо брати шлюб, то в Палаці

Вже неодноразово ми інформували про ситуацію, яка склалась довкола місцевого ДРАЦСу. Будівля потребує капітального ремонту, в ній практично неможливо проводити церемонії одруження.

Нагадаємо: 15 серпня міський голова Володимир Коваленко провів робочу нараду. Аби попередити і не допустити подальшого руйнування об’єкту, мер запропонував обласному керівництву органу юстиції передати приміщення у власність територіальної громади Нової Каховки.

Відповідне звернення до Мінюсту надсилала і громадська рада, оскільки громадськість непокоїть дана ситуація. Днями на це звернення надійшла відповідь за підписом в.о. Державного секретаря, керівника Секретаріату Державного секретаря Міністерства Олени Косолапової. У листі значиться: «Від населення Нової Каховки не надходило жодних звернень і нарікань щодо якості обслуговування або стану його приміщень. Інформуємо, що в 2014 році Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області проведено капітальний ремонт даху вищевказаного приміщення, у подальшому планується проведення інших ремонтних робіт. Враховуючи викладене, вважаємо передачу зазначеної будівлі до комунальної власності недоцільною».

Під час останньої апаратної наради міський голова Володимир Коваленко знов порушив це наболіле питання. «Міністр юстиції Павло Петренко обіцяв, що приміщення буде передане у власність громади, але обласне керівництво дотримується іншої думки. Тож нам треба чітко відпрацювати механізм, аби церемонії одруження проходили у Палаці культури. Розробити графік і т.п. Найбільше навантаження, звісно, буде на п’ятницю та суботу. Це важлива в житті кожного подія, і вона повинна проходити у належних умовах», — резюмував мер.