Якщо розтануть усі льодовики, в Європі найбільших втрат зазнає Україна (фото)

ЄВРОПАЯкщо на планеті розтануть усі льодовики, карта світу кардинально зміниться. Зникне Атлантичний океан і невеликі європейські країни такі, як Нідерланди, Данія, Естонія. Україна втратить чи не найбільшу частину території у Європі. Про це йдеться у дослідженні журналу National Geographic. Там дослідили, як розталі льодовики можуть змінити землю. Змоделювали нову карту, повідомляє онлайн-Експрес з посиланням на Газета УА.

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

Автор: National Geographic

Зникне велика частина території США Піде під воду Флорида і все узбережжя Мексиканської затоки. Також міста США – Нью-Йорк, Чарльстон, Новий Орлеан та ряд інших. Пагорби Сан-Франциско перетворяться на скупчення островів.

ПІВДЕННА АМЕРИКА

Автор: National Geographic

Постраждає Аргентина, Парагвай і Уругвай Басейни річок Амазонка і Парагвай – стануть єдиною атлантичною затокою, яка знищить Буенос-Айрес, узбережжя Уругваю і більшу частину Парагваю.

АФРИКА

Автор: National Geographic

Життя в Африці стане неможливим. Підвищення рівня моря може збільшити температуру повітря на планеті. На континенті може встановитися аномальна спека. Життя в Африці буде неможливим. Єгипет поглинуть води Середземного моря.

АЗІЯ

Автор: National Geographic

Території багатьох країн опиняться під водою Китай, Бангладеш і більша частина Індії будуть частково затоплені.

АВСТРАЛІЯ

Автор: National Geographic

У середині континенту виникне нове море На континенті з’явиться нове море. Більша частина прибережної зони Австралії – зникне під водою.

АНТАРКТИДА

Автор: National Geographic

На Антаркдиті почнеться сильне танення льодів Танення льодовиків призведе до підвищення температури у світі. В Антарктиді почнуть активно танути льоди.