Яку погоду на Новий Рік та на всю зиму віщують метеопрогнози

Народні та метеорологічні прогнози віщують українцям на Новий рік 2018 морози і відсутність снігу. Правда, обіцянки провідних експертів збігаються не в усьому, з посиланням на “Кореспондент” пише “Онлайн-експрес”.  

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Вазіра Мартазінова зазначає, що 31 грудня та 1 січня очікується потепління. Температура в Києві на Новий рік буде в межах від -2 до -4°С. Можливий мокрий сніг.   Трохи холодніше – близько -5°С на сході і півночі країни, а також в центральних областях. Тут не відкидаються снігопади. Нуль і мокрі опади варто чекати на півдні.   Сніг в Карпатах на новорічні свята буде нестійким через високі температури, зазначила Мартазінова. У західних регіонах стовпчик термометра не опуститься нижче -4°С.   А ось подальші свята пройдуть в більш зимовій атмосфері. Після Нового року температура вночі сягне -17°С.   Згідно з прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, готуватися потрібно до ще нижчих температур.   На його думку, зима 2018 буде з морозами до -30°С. Але є надія, що почнуться вони після святкової ночі. Синоптик обіцяє до -5°С на Новий рік, сильні снігопади перед святом і після нього.

Головний синоптик країни Микола Кульбіда стверджує, що сильних морозів не буде. За його словами, прогнози і метеорологічні спостереження за останні роки не віщують сильного холоду. Погода буде в межах норми для початку січня.

Втішний прогноз дає і завідуюча відділом синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух. За її словами, зима буде теплою, із середніми температурами на 2-3 градуси вище норми.