Ярмаркування у Сорочинцях

Вчора у Великих Сорочинцях завершився щорічний, відомий в усій Україні і далеко з її межами Сорочинський ярмарок – подія, яка поєднує в собі віковічні традиції та сучасні тенденції,  і водночас  є вдалим як економічним, так і туристичним проектом. 

За роки проведення ярмарок мав як періоди сплеску популярності, так і занепаду, коли здавалось, що  він вичерпав себе. Відродила його і, можна сказати, подарувала нове життя, нинішній керівник проекту   Світлана Свищева. Під її керівництвом ярмарок не лише одержав в 1999 році статус Національного і став єдиним, що вдало поєднав історію і сучасність, народні традиції, культуру, колорит з бізнесовими інтересами українських виробників. Пройшовши через віки, Сорочинський ярмарок  впевнено дивиться у майбутнє, збираючи нині близько 1,5 тисяч учасників, понад півмільйона відвідувачів, журналістів, іноземні делегації. Як зазначають організатори, за останні роки захід відвідали представники більше ніж 40 країн світу.

Щоб запозичити досвід, а головне – презентувати Нову Каховку, на Полтавщину, на запрошення Світлани Свищевої, вирушив  керуючий справами міськвиконкому Василь Акуленко. Йому  вдалося  провести ряд зустрічей, налагодити добрі стосунки з учасниками.  Було приємно, що про Нову Каховку у Сорочинцях добре знають, – зазначив Василь Степанович.

Після відвідин  В. Акуленко  охоче поділився  своїми світлинами. Тож до  вашої уваги невеличкий фотозвіт з ярмаркування у Сорочинцях.