«Ярмарок професій» у НВК №2

1 лютого у Новокаховському НВК №2 підбито підсумки  місячника профорієнтації, заходи якого тривали протягом січня. З метою ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору, надання профорієнтаційної підтримки в процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності було проведено класні години,  екскурсії на підприємства, до професійно-технічних закладів освіти міста, організовано зустрічі з представниками різних професій, відео-перерви, акції, анкетування.

 Найактивнішу участь учні взяли в акції «Ярмарок професій», під час якої кожен клас представляв один з обраних видів діяльності. Не залишили байдужими школярів екскурсії до професійно-технічного училища №14, де діти побачили фрезерувальні та токарні станки, відвідали майстерні автослюсарів і кухарів.

Учні 10-11 класів мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів міста та України, отримали інформацію про умови вступу та навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Учні 9 класів невдовзі отримають свій  перший документ про освіту. Для когось він стане квитком у самостійне життя. Середні навчальні заклади, училища, робота – такі маршрути чекають тих, хто вже зробив свій вибір. Для решти буде ще 2 роки, щоб подумати, а вибрати є з чого: усвіті більше 55 тисяч професій! Аби допомогти  9-класникам у виборі майбутньої професії,  проведено засідання круглого столу «Сучасний ринок праці України та світу». Під час заходу  говорили про те, що необхідно враховувати при виборі професії, розглянули статистичні дані щодо найнеобхідніших професій в Україні в найближчі 5 років. До уваги учнів було представлено відео про найбільш високооплачувані професії України та світу. Також психологом проведено анкетування з профорієнтації.

Місячник профорієнтації завершився, проте учні та батьки завжди можуть звернутися за допомогою до шкільного психолога щодо правильного вибору майбутньої професії.