Яскраві сузір’я талантів Нової Каховки

У неділю, 18 березня,  творчі  колективи міста влаштували справжню творчу феєрію на сцені Палацу культури. Тут, попри нетипову березневу холоднечу, було затишно і по-весняному тепло. Грандіозний звітний концерт не залишив байдужим жодного, хто став свідком цього дійства, а головне – вимогливих експертів: оглядову комісію спеціалістів  різних жанрів мистецтва обласного Центру народної творчості.

Звітують колективи щороку. Захищають свої знання – кожні два. Цього разу, в принципі, як і завжди, наші таланти були на висоті, що неодноразово відзначила комісія.

Як зазначила начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, за підсумками огляду схвально були  відзначені усі без винятку. Високо оцінили експерти  оркестр народних інструментів (заслужений працівник України Василь Яротник), зразковий дитячий хор «Сонет» (керівник Світлана Бабенко, музична школа), ансамбль скрипалів «Ренесанс» (школа мистецтв, Олександра Єлізарова), ЗАТ «Сонечко» (заслужений працівник України Алла Мельниченко), ансамбль  народних інструментів (Людмила Лазарєва), чоловічий хор ім. Степана Олійника (Ніна Шевєлєва), який, до слова, є унікальним, оскільки подібних немає на всіх південних теренах України.

Найголовніше: усі наші 19 колективів, 2 зразкових і 17  народних, підтвердили свої звання. Варто відзначити, що за підсумками таких оглядів майже у кожному з районів Херсонщини такий іспит пройшли не всі. Комісія відзначила,  що рівень майстерності наших аматорів  росте, а значить – усі вони мають великі творчі перспективи. Тим паче, що відтепер, з відновленням Палацу,  у них є для цього усі належні умови. Також спеціалісти констатували той факт, що міська влада підтримує  талановитий цвіт Нової Каховки, створюючи сприятливі умови для занять творчістю. Зайвий доказ тому – результати плідної праці наших митців, які своїми здобутками на культурній ниві примножують славу міста  та популяризують  його і доводять, що вони −  найкращі.