Яскраві таланти конкурсу “Міс Осінь-2017”

22 листопада у Дніпрянській ЗОШ  для учнів 4-5 класів відбувся традиційний літературно-музичний конкурс «Міс Осінь – 2017», який підготувала та провела педагог-організатор Олена Храпанова.    

До конкурсу готувались усі наполегливо, адже на нього чекали з нетерпінням, неначе Попелюшка свого балу з відомої казки.

У ньому  взяли участь 17 учасниць з 4-х класів та 16 – з 5-х класів. Першим випробуванням для дівчат став конкурс із назвою «Давайте познайомимось!». У цьому конкурсі оцінювалась чарівність дівчини, різноплановість її захоплень, ерудиція, дар красномовства і, звичайно ж, уміння за короткий час  якомога цікавіше розповісти про себе.
Приємно було дивитися на конкурс «Творча лабораторія», де конкурсантки показали свої уміння танцювати, співати та декламувати власні вірші.

Приємно вразили своїм запальним танцем «Джайв» Ксенія Березуцька та Софія Міщенко. Наступний конкурс «Осіннє дефіле» знову нагадав про Осінь-чарівницю, кожна учасниця продемонструвала свій унікальний костюм, прикрасивши його намистом, квітами та осінніми листочками.

Фінальним акордом свята був  конкурс «Маленька господарочка», в якому кожна з чарівних дівчат приготувала найулюбленішу страву. Журі за це конкурсне завдання усім дівчаткам виставили найвищий бал.
Переможницями конкурсу стали: Вікторія Мартюшева та Ксенія Березуцька. Вони отримали титул «Міс Осінь-2017».

Дівчатка ще раз довели усім те, що ми – українки –  найкрасивіші, найрозумніші та найгостинніші у всьому світі.

 

 Олена Храпанова, педагог-організатор Дніпрянської ЗОШ