Язиком молоти – не поле полоти

Звертаюся до всіх, хто розмістив негативні відгуки на інтернет-сторінках КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Новокаховської міськради щодо отримання фельдшерами ФАПів велосипедів в якості подарунків до Дня медичного працівника.

Це дуже легко – написати погані слова та ядучі відгуки з цього питання, тим паче, не розуміючи самої проблеми і не докладаючи зусиль до її вирішення.

Тільки той, хто мешкає у сільській місцевості та хоч раз звертався у важкому стані до лікаря за допомогою, зрозуміють, наскільки важливо фельдшеру своєчасно надати медичну допомогу. Це дуже болісно – дивитися в очі хворого, коли не маєш можливості швидко дістатися до нього, окрім як пішки.

Вдячна гендиректору КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Олені Ходорковській за те, що почула нашу проблему, своєчасно відреагувала та донесла її зміст до місцевої влади. Висловлюю щиру вдячність міському голові Володимиру Коваленку, депутатам та всім, хто доклав зусиль, аби фельдшери отримали велосипеди. Адже це сприятиме наданню своєчасної медичної допомоги.

Валентина Петренко, фельдшер ФАПу смт Дніпряни