Єднаймося, українці! Ми – славний народ!

У Новій Каховці сьогодні, 23 серпня, відбулося урочисте підняття державного Прапора України.

Зранку на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку було людно. Керівництво міста, депутати, студенти і школярі, мешканці міста прийшли сюди, щоб вшанувати символ країни – синьо-жовтий Прапор, з моменту офіційного затвердження якого як найвищого державного штандарту минуло 25 років.

Після привітального слова міського голови Володимира Коваленка для урочистого підняття прапора були запрошені  голова міста, бронзова призерка Дефлімпійських ігор з легкої атлетики (метання молоту) Юлія Кисельова та капітан футбольної команди «Енергія» Дмитро Волков.

А потім, за традицією, В.Коваленко разом із головним спеціалістом Новокаховського міського сектору управління Державної міграційної служби України Вітою Мінько з побажаннями світлої долі та здійснення молодих мрій вручив паспорти з безконтактним електронним носієм Микиті Кисельову, Олександру Романенку, Дар’ї Столяровій, Ірині Крамаренко, Владиславу Госарову та Катерині Усаніній.

Саме на молодь покладають надії у розбудові нашої молодої країни, яка продовжує відстоювати свої кордони у протистоянні, що відбувається на Сході.

Тому під час урочистостей згадали тих новокаховчан, які не шкодували життя заради збереження кордонів України, – Сергія Підгорного, Віталія Галету, Дениса Перепелицю, Олега Гребінського, Романа Гавриленка, Валерія Вахненка та Василя Артамкіна.  Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання.

Нікому з нас не потрібна війна і збереження миру у нашій країні – найважливіше. І звичайно, що кожен українець сподівається на краще подальше життя у сильній державі. А на знак пам’яті про тих, хто відстоював принципи свободи і гідності кожен із присутніх міг покласти квіти до підніжжя монументу славному Тарасу. Від громади міста вінок поклали Юлія Кисельова і Дмитро Волков.

Після виконання вокально-хореографічної композиції «Україна – це ми!» словами ведучого «Зі святом вас, шановні друзі, співвітчизники! Хай живе Україна!» урочистості завершилися.

Та віра в майбутнє сильної України не полишає нас. Тож, будьмо впевненими у кожному завтрашньому дні і  святкуймо 26-ту річницю незалежності нашої України!