ЄС не розуміє, чому виборча система реформується так повільно

Посол Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі закликав українську владу якнайшвидше ухвалити нове виборче законодавство та оновити склад Центральної виборчої комісії. Про це повідомляє сайт  vybory.pravda.com.ua

Мінгареллі вважає, що новий закон Виборчий кодекс має бути ухвалений у другому читанні.

“Ми б хотіли простимулювати владні кола працювати у цьому напрямку зазначив голова представництва ЄС в Україні.

Раніше Хюг Мінгареллі заявляв, що виборча реформа є одним з основних елементів спільного Порядку денного асоціації Україна-ЄС. Він також висловив підтримку реформуванню виборчої системи як на технічному, так і на політичному рівні.

“Я хотів би закликати всіх народних депутатів завершити роботу над цією критичною реформою та якнайшвидше ухвалити узгоджене й збалансоване виборче законодавство. Цю ключову реформу необхідно здійснити завчасно до початку важливого виборчого циклу 2019 року для забезпечення рівних умов для всіх учасників перегонів” завляв дипломат.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила проект Виборчого кодексу у першому читанні ще у листопаді 2017 року. Наразі законопроект опрацьовується  в Комітеті з питань правової політики та правосуддя. До документу подано рекордну кількість правок – 4 400.