Євген Рищук: «Таврійські горизонти» працюють на результат

У Новій Каховці 29 та 30 вересня проходитиме ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Як повідомив заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук, один із організаторів форуму, цього року «Таврійські горизонти» традиційно зберуть не менше 600-т учасників з 20-ти країн світу.

Євген Рищук акцентує увагу на основних напрямках співпраці інвесторів:

-Минулого року було підписано 9 Меморандумів про співпрацю. В свою чергу, такий крок сприяв тому, що в області вже реалізовано 13 інвестиційних проектів, створено 500 робочих місць. Зрозуміло, що інвестиційні проекти спрацьовують не за один рік, але ті що реалізовуються зараз і працюватимуть надалі – це 2 мільярда гривень інвестиційних коштів, – зазначає Євген Рищук. – Цього ж року під час форуму буде презентовано масштабнй проект будівництва сонячної електростанції на 10МВт у Білозерському районі, проекти у сфері сміттєпереробки ТВП, органічного землеробства, – розповів Є.Рищук.

Окрім того, організатори повідомляють, що на форумі буде презентовано проект «Водні ворота України» – будівництво мультимодального порту та перевантажувального терміналу ТОВ СП «Нібулон» в акваторії Дніпро-бузького лиману. Планується також презентація міжнародного проекту з розвитку транспортно-логістичного коридору між Україною та Республікою Білорусь «ріка-море» на базі водної інфраструктури Херсонщини та Гомельщини.

Окрім того, за два дня проведення форуму відбудеться урочисте відкриття ряду унікальних підприємств зі значним обсягом внесених інвестицій.

Херсонщина за день