Євген Єрашов: сезонні роботи на Херсонщині набирають обертів

З березня Херсонська обласна служба зайнятості розпочала роботу в частині комплектування вакансій сезонного характеру. Це саме ті вакансії, що надали роботодавці для формування Банку перспективної потреби у сезонних працівниках на поточний рік.

За словами директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова це дає можливість вчасно, без зволікань підбирати відповідних працівників, при необхідності, для підібраних претендентів, організовувати професійне навчання або підвищення кваліфікації.

«Сезонні роботи на Херсонщині набирають обертів, – зазначив Євгеній Єрашов. – На сьогодні понад 1100 працівників за направленням обласної служби зайнятості працевлаштовані на такі роботи».

Більшість укомплектованих вакансій належить до сільськогосподарської галузі. До аграріїв нашого регіону працевлаштовані робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, трактористи-машиністи, водії автотранспортних засобів, робітники фермерського господарства, слюсарі з ремонту сільськогосподарських машин тощо.

Роботу сезонного характеру безробітні отримали також у сфері морського рибальства та переробної промисловості.

Комплектуються персоналом бази відпочинку, пансіонати й дитячі табори. Робітники зеленого будівництва, озеленювачі, слюсарі-сантехніки, покоївки, кухарі, офіціанти, – всі вони будуть обслуговувати відпочивальників нашого регіону під час літнього сезону.

Джерело