Євро-2016: УЄФА умовно дискваліфікував збірну Росії на наклав величезний штраф на РФС через безчинства фанів

емблема Евро-2016Незалежна Контрольно-дисциплінарна і етична інстанція УЄФА винесла рішення щодо дисциплінарної справі проти Російського футбольного союзу (РФС), відкритої у зв’язку з інцидентами на стадіоні “Велодром” в Марселі під час матчу Євро-2016 із збірною Англії, що проходив 11 червня і завершився з рахунком 1:1.

Про це йдеться в заяві, що з’явилась сьогодні на офіційному сайті УЄФА.

Згідно з повідомленням, проти РФС були висунуті звинувачення в заворушеннях на трибунах, використанні піротехніки і расистській поведінці. КДЕІ вирішила накласти такі санкції у вигляді трафу в розмірі 150 тисяч євро та умовної дискваліфікації збірної Росії за безлади на трибунах.

Згідно зі Статтею 20 дисциплінарного регламенту УЄФА, до кінця турніру дискваліфікація носить умовний характер. Умовне покарання буде замінено реальним, якщо подібні інциденти (заворушення на трибунах) повторяться на будь-якому іншому матчі турніру за участю збірної Росії.

Наголошується також, що рішення стосується лише інцидентів, які сталися на стадіоні і таким чином потрапляють під юрисдикцію Дисциплінарних органів УЄФА.

Також сьогодні стало відомо про те, що французька поліція влаштувала облаву на російських фанатів. Поліцейські провели обшуки в готелі, де живуть фани, а також заблокували автобус з вболівальниками при виїзді з міста Канн до Лілля, де росіяни зіграють матч другого туру зі Словаччиною. В результаті спецоперації 50 осіб депортовано з Франції.

Нагадаємо, російські фани влаштували безчинства у французькому Марселі. Вони влаштували декілька сутичок з англійськими вболівальниками поза межами стадіону. Окрім того, на стадіоні вони напали на англійський сектор вболівальників під час матчу Англія – Росія, в якому перебували жінки, діти та літні люди. В результаті дій росіян 35 людей постраждало, 4 знаходяться у важкому стані, один з них пережив клінічну смерть.