Євросоюз кличе молодих українців на допомогу: як потрапити до переліку волонтерів

З 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Ініціатива розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом у 375,6 млн.євро.
Учасники можуть брати участь у широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах.

Тривалість проектів – від 2 до 12 місяців. Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати молоді люди у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС та країнах-партнерах. У конкурсі можуть взяти участь представники України.

Фізичні особи від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежені лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.

Потенційні учасники можуть зареєструватися та подати заявку через Європейський молодіжний портал https://europa.eu/youth/solidarity_en.

Інформацію щодо умов участі в конкурсі можна отримати за посиланням.

Відділ управління проектами Новокаховського міськвиконкому