Їхня праця – наші затишок і комфорт. У Новій Каховці вітали працівників ЖКГ (Фото, відео)

Престиж та популярність міста головним чином залежить від його зовнішнього вигляду. Навряд чи когось можуть приваблювати занедбані, засмічені урбаністичні пейзажі. Про Нову Каховку, на щастя, такого не скажеш, а все – завдяки старанням комунальників, які  у неділю відзначатимуть професійне свято. Традиційно, цей день став чудовою нагодою сказати щире спасибі усім працівникам житлово-комунального господарства, які зібралися на урочистості у міському Палаці культури напередодні урочної дати.

На плечах  працівників цієї сфери лежить велика відповідальність за створення  комфортних умов життя десятків  тисяч людей. Трудові колективи та керівників комунальних підприємств, які функціонують у Новій Каховці, а також представників установ сфери побутового обслуговування населення чекало чимало теплих слів, позитивних емоцій та приємних сюрпризів.

З привітаннями до присутніх винуватців свята звернувся міський голова Володимир Коваленко. Він побажав їм успіхів у нелегкій праці, міцного здоров’я і людської вдячності.

За сумлінну працю, професійні здобутки  та з нагоди професійного свята  міський очільник вручив квіти й подарунки  Володимиру Наумову, столяру цеху благоустрою КП «НК Екосервіс», Олександрі Каменєвій, завідуючій складом КП «Новокаховське ЖЕУ»,  Володимиру Піскову, машиністу автомобільного крану КП «Теплові мережі», Валерію Терьохіну, головному інженеру КП «Новокаховський гуртожиток», Сергію Крітченку, слюсарю аварійно-відновлювальних робіт 4-го розряду КП «Міський водоканал», Анатолію Герасимову, слюсарю  3 розряду КП «Основа», Олексію  Лебаху, виконробу КП «Новокаховського ШЕУ».

Винуватців свята поздоровив депутат міської ради Сергій Хоменко. Він побажав усім працівникам сфери ЖКГ та побутового обслуговування населення плідної праці, усіхів, щастя  й злагоди їхнім родинам.

Щирі вітання пролунали зі сцени ПК на адресу начальника відділу комунального господарства виконавчого комітету Галини Кіпрушевої, яка вже 25 років працює у цьому відділі.

За збігом обставин ювілей трудової діяльності вона святкуватиме 18 березня, у  День працівників житлово-комунального господарства. Мер подякував Галині Ярославівні за  плідну й сумлінну працю, за відповідальність і мудре керівництво. А ще Володимир Іванович подякував за багаторічну працю своєму першому заступнику Леоніду Чурсинову, який є куратором «комуналки міста» і знає її проблеми як жодна інша людина у Новій Каховці.

Разом з працюючими в сфері житлово-комунального господарства професійне свято відзначили  і працівники сфери побутового обслуговування, робота яких спрямована на задоволення наших конкретних потреб. Це майстри та майстрині, які роблять нам гарні зачіски та манікюр, шиють та ремонтують одяг і взуття, лагодять годинники, побутові прилади, ремонтують транспортні засоби, меблі, надають послуги по догляду за тілом, хімічної чистки одягу, фото-послуги, ритуальні та багато-багато інших, без яких жодним чином не обійтися.

Як і завжди, яскравою окрасою свята стали виступи  творчих колективів міста –хореографічних  ансамблів  «Ручеек», «Роксолана», гурту «Вітер мандрів», тріо «горлиця», солістки НВС «Джерела» Дар’ї Дяговець».

А під завісу  офіційної частини –  подарунок  від міського голови – виступ унікального дуету «Рваные меха».

Ці столичні молоді й талановиті музиканти називають себе джаз-рок-поп- клуб-баян-драйв групою. І не випадково, оскільки  діапазон їхнього репертуару просто вражає. Ця частина свята – тема для окремої розповіді. Артисти  доклали  максимум зусиль, аби професійне свято працівникам ЖКГ запам’яталося перш за все гарним настроєм і душевною,теплою атмосферою, створити яку, звісно,  допомогла талановитим виконавцям музика. Один з учасників гурту наприкінці виступу висловив щиру вдячність за запрошення, сказав спасибі глядачам за гарячу підтримку, яку колектив відчув, виступаючи  на нашій  сцені. Окремі слова захвату пролунали щодо   нашого міста, у якому музиканти вперше та, звичайно, Палацу культури. Артисти зізналися: виступати на такій сцені – одне задоволення. Володимир Іванович вручив гостям невеличкі презенти та запросив до Нової Каховки ще, оскільки усі наші зіркові гості обов’язково повертаються.

Тож маємо надію, що хіти та авторські композиції на баяні й акордеоні у виконанні  гурту «Рваные меха» новокаховчани  почують ще не один раз.