Юна співачка з Нової Каховки здобула перемогу одразу на двох Всеукраїнських конкурсах

Місяць березень для учениці КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв» Дар’ї Цапко (викладач Л. Буліченк)  став  насиченим та плідним.

18-19 березня на сцені  концертного залу Херсонського державного університету відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна Талантів-2017»  (продюсерський центр Григорія Борзенка м. Херсон). У конкурсі брали участь понад 150 учасників з Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. Дар’я Цапко виконала два естрадних твори у  віковій категорії  від 10 до 13 років: «Балада про Україну» (сл. і муз. Л. Ковач) та пісню «Зіронька» (муз. М. Свидюк, сл. В. Крищенко). За художнє та емоційне виконання Дар’я отримала диплом І ступеня, – розповів НК online  О.  Гребенюк, в.о. заступника директора з виховної роботи  ДШМ.

Майже одразу талановита учениця поїхала підкорювати Сьомий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс  «Соловейко України», що проходив у Миргороді. Почесний голова журі – Леонід Кучма та голова журі – народний артист України Мар’ян Гаденко гідно оцінили талант  новокаховчанки  – Дар’я отримала диплом ІІІ премії.

Вітаємо з високими досягненнями юну співачку та її  викладача Л.  Буліченко! Зичимо нових перемог!