Юні футболістки – гордість Нової Каховки

Про  успіхи футболістів Нової Каховки завжди говорити приємно. А про успіхи дівчат-футболісток – вдвічі приємніше! Адже ці тендітні  красуні під керівництвом наставника Андрія Кивнюка всього за півтора року створили потужну команду, зарекомендували себе як гідних і сильних суперниць не лише на рівні області, а й здобувши перемоги у всеукраїнських змаганнях. А головне – вони вчергове довели: футбол, в тому числі й жіночий,  у Новій Каховці  люблять, підтримуть та популяризують. 

Не так давно наші дівчата  блискуче виступили на турнірі, що проходив на Полтавщині: перемогли всіх своїх суперниць із загальним співвідношенням забитих та пропущених м’ячів 19:4 та стали чемпіонками України! Наприкінці травня, з 17 по 22,  збірна Херсонщини, до складу якої увійшли 5 новокаховчанок, разом з  вісімкою найсильніших команд змагалась за пальму першості в рамках чемпіонату  України з футболу серед дівчат 2003-2004 р. н. “І хоча перемог не здобули – досвід отримали дуже і дуже вагомий”, – констатує тренер А. Кивнюк.

У вересні футболістки  зіграють на чемпіонаті України серед дівчат 2002-2003 р. н.  (Вища ліга), а вже 22 червня – на змаганнях “Золотий колосок” у  Скадовську, після чого – заслужений літній відпочинок.

Про все це йшла мова вчора, 31  травня, під час зустрічі команди з міським головою Володимиром Коваленком. Як завжди – щирої, непротокольної, теплої, дружньої. Мер подякував дівчатам та їхньому наставнику за плідну роботу, за стійкість та наполегливість, адже починали усі з нуля. А нині про жіночу футбольну команду Нової Каховки, без перебільшень, знають в усій Україні. Присутніх також привітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, представник БФ “Нова Каховка” Олена Ходорковська, за підтримки якої спортсменок чекали смаколики у кафе “Гурман”. В свою чергу, від імені  команди за турботу та увагу  міському голові та всім небайдужим подякувала капітан Регіна Волкова. Дівчина зізналася: футбол для неї набагато більше, ніж просто захоплення і вона рада, що цю пристрасть поділяють інші. Регіна висловила надію, що керівництво міста й надалі не буде осторонь розвитку жіночого футболу у місті й попросила за можливості виділити фінансування на форму для команди. Володимир Іванович пообіцяв вивчити питання, вийти з відповідною пропозицією до депутатів і наголосив: докладе зусиль, аби прохання  було вирішено позитивно.

Ну, а після – частування, неформальне, живе спілкування,  розповіді про плани  на літо і т. д. Під завісу – спільне фото на згадку і побажання подальших успіхів та перемог.