Юні патріоти зі Станції юних техніків!

AQxlXMhyEok

З метою козацького виховання учнів в сосновому борі біля міста Таврійська (друга галявина за лісництвом, на березі Каховського водосховища) з 11 по 13 вересня 2015 року відбувся збір молодіжних козацьких організацій «Соснова січ 2015/У пошуках козацьких скарбів» до участі в якій були запрошені на традиційне таборування курень «Технарі» у кількості 16 вихованців та 3 керівників гуртків Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

Організаторами зборів виступили Каховська паланка УДЮТ «СІЧ», Каховська міська рада, Каховська райдержадміністрація, Каховське Козаче Товариство, Херсонська обласна організація соборного козацтва «СІЧ», які забезпечили козацьку охорону таборування, програму збору, проведення тренінгів та занять, медичне обслуговування та нагороди переможцям і призерам змагань.

8edIFFEiAEU

Вихованці приймали участь у різноманітних змаганнях, а саме стрільба з пневматичної зброї (Шарап Олексій – І місце НКЄМТ, 3131 та Рожко Данило 8-Б кл. СЗОШ № 8), з луку (Арсенюк Олексій 9-А кл. ЗОШ № 10 та Потанін Гліб 6-В кл.,  НВК № 2 – І місце) спортивні змагання, козацькі забави та достойно пройшли 4-х годинний історично-спортивний квест «У пошуках козацьких скарбів».

5tPiUBXMKkE

Курень «Технарі» Станції юних техніків Новокаховської міської ради проводив майстер-клас з спортивної радіо пеленгації (полювання на лисиць) – тренер СРП Іванченко Н.О. та змагання з метання гранат на дальність та влучність на залік. Юні інструктори СРП – Тарасевіч Сергій, студент НКПТ, Т11-1Д,  Сидорчук Олександр, учень 8-Б кл НКТЕЛ, Благодатний Владислав 5-А кл. Новокаховська гімназія, Калмиков Кирил 6 кл. ЗОШ № 3.

dWvi-0cy1bk EiX-dQiG8gI

Юні джури (Чебан Єгор учень 5-А кл. Новокаховської гімназії, Патрін Юрій учень 6-Б кл. та Патрін Данило 5-А кл. ЗОШ №3, Липкий Ілля учень 5 кл. ЗОШ № 7) пізнали стародавній метод виплавляння мідних куль, якому навчав запрошений гість – майстер своєї справи козак з м. Києва. Також,  запорозький козак Тарас  протягом 3-х днів навчав усіх бажаючих мистецтву бойового гопака (Мосьпан Анастасія учениця 10-А класу НКТЕЛ та Сидорчук Олександр учень 8-Б кл. НКТЕЛ).

Найстарші учасники таборування мали можливість пройти смугу перешкод та пограти у дорослу гру пейнтбол.

На вечірньому козацькому колі молоді джури (учень козака) кожного куреня представляли один номер художньої самодіяльності та одну козацьку пісню. Для конкурсу стінної преси організатори надали папір на якому малювалася газета та проводився захист з історією рідного краю за козацьких часів.

epiVyxuKfuc

Не можна не згадати про Парад вишиванок – це конкурс на кращу вишиванку, де Мосьпан Анастасія (учениця 10-А класу НКТЕЛ), яка здобула титул «Справжня Красуня». Щовечора, перед сном усі діти з 13 куренів таборування були учасниками масової гри «Порушники нічної тиші».

24knXpzzN3k

Діти отримали максимальне задоволення та заряд позитиву на весь наступний рік від цих фантастичних зборів. Із задоволенням чекаємо зборів у наступному році.

Директор СЮТ Васільєва А.В.