Юні таланти з Корсунки підкорили столичну сцену

Колектив народного танцю «Лілея» (керівник А. Кухарчук) Корсунської школи (директор С. Дук) взяв участь у міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник» у Києві, де виборов три призових місця.

На сцені фестивалю вирувало яскраве жанрове розмаїття. У конкурсній програмі було представлено на розгляд журі понад сто номерів. Виступали  солісти, вокальні й танцювальні колективи, виконавці розмовного жанру і навіть юні художники. Кожен виступ вражав, сповнював радістю та викликав щирі усмішки. Фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» відкриває нові таланти та знайомить представників різних міст з різноманіттям культурного скарбу нашої держави.

Наші діти виступали у двох вікових категоріях та показали три номери. Неможливо передати емоції малечі, коли журі оголосило результати та вручило  колективу два дипломи – першого та третього ступеня.

Батьки та учасники колективу народного танцю «Лілея» висловлюють щиру подяку міському голові В. Коваленку, та депутатам Новокаховської міської ради від партії «Опозиційний блок» С. Євстратову, С. Дук  за надану  допомогу для поїздки учнів до столиці. Дітям подарували можливість здійснити  мрію: показати свій талант на сцені разом з учасниками  зі всієї України і представниками інших країн, а також ознайомитись з визначними пам’ятками історії та культури під час цікавої екскурсії по місту.

Щиро вітаємо наших зірочок з перемогою,  бажаємо творчих успіхів колективу та наснаги керівнику А. Кухарчук.


 

Батьківський комітет Корсунської школи