Юні волейболісти з Нової Каховки -переможці ІХ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини

10 квітня у Новій Каховці, в спортивних залах гімназії та «Будівельник», відбувались групові матчі фінальних змагань з волейболу за програмою ІХ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини серед юнаків та дівчат 1998 року народження і молодше.

А вже  наступного дня у «Будівельнику»  відбулись  фінали цих змагань, участь в яких брали команди з Високопільського, Олешківського, Скадовського, Великолепетиського, Бериславського, Новотроїцького, Голопристанського районів, Каховки та збірна Нової Каховки.

Склад збірної команди дівчат з нашого міста: Усаніна Катерина, Вереша Вікторія, Кулик Валерія, Бойко Марина, Погоріла Златослава, Глазун Олена, Білик Єлизавета, Литвинова Валерія, Жукова Христина, Літвінова Дар’я, Артеменко Юлія, Холодняк Вероніка.

За підсумками всіх зіграних ігор серед дівчат новокаховчанки у нелегкій боротьбі здобули «срібло».

А юнакам вдалося завоювати пальму першості – почесне перше місце. У складі команди Нової Каховки  грали: Білоусов Сергій, Гарбар Анатолій, Бойко Олександр, Пугач Олександр, Бойко Євгеній, Костючик Владислав, Гребенюк Петро, Щербинський Дмитро, Костяний Євгеній, Дегтяр Денис, Бойко Михайло, Лаєвський Ілля.

Вітаємо юних спортсменів та тренерів-викладачів ДЮСШ Новокаховської міської ради з волейболу Петра та Галину Бойків з успішними виступами, бажаємо їм нових перемог на турнірах і чемпіонатах!