Ювілей видатної землячки

nigegolenko[1]Сьогодні, 5 вересня, виповнюється 80 років письменниці Валентині Михайлівні Нижеголенко, ім’я якої безпосередньо пов’язане з Новою Каховкою та знане в усій Україні.

Валентина Михайлівна  народилася  у  Дніпрянах. З 1986 року і донині мешкає в Херсоні. Довгий час працювала в Обласній бібліотеці для дітей.

Писати Валентина Михайлівна почала ще зі шкільних років. У доробку поетеси  ліричні, прозові твори, веселі оповіданнячка для дітлахів і дотепні вірші, зрозумілі для усіх поколінь.  Друкувалась мисткиня в періодичних виданнях столичної преси: “Малятко”, “Барвінок”, “Літературна Україна”, “Зірка”, і в місцевих – “Ірина”, “Джерела”, “Учитель” та інших.

17 жовтня 2002 року Валентина Михайлівна  поповнила  лави  Національної Спілки письменників України, а в 2010-му стала Лауреатом літературної премії імені Миколи Куліша.

Нині Валентина Нижеголенко на заслуженому відпочинку і займається літературною творчістю. Одна з останніх книг письменниці  – «Моя Шампанія». Це видання розкриває перед читачем історичну панораму народження та розбудови Дніпрян.