Ювілейний літак випуску 2016

sbPHEli3Z4Y

28 травня 2016 року у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.)  відбувся випускний вечір.  Актовий зал заповнений гостями, батьками, уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Відкрили вечір незвичайні ведучі-стюардеси ,запропонувавши усім присутнім здійснити незвичайну подорож на «Ювілейному літаку випуску 2016».

Директор школи  Грішагіна Лілія Володимирівна  та заступник директора з навчально-виховної роботи Житкова Світлана Іванівна  зачитали   наказ про випуск учнів із школи та вручили  атестати. До вітань директора приєднуються батьки, родичі, друзі. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від перших вчительок Абрамової Тетяни Миколаївни  та Василенко  Валентини Миколаївни, класного керівника Іванюк Ольги Олексіївни, почесних гостей секретаря Таврійської міської ради Хахалева Андрія Миколайовича, методиста методичного кабінету Наумчак Анни Андріївни.

Sdw62AdKx4M

По-особливому виступили учні 2-А класу (класний керівник Кисіль Інна Іванівна), розповідаючи дотепні вірші про кожного з випускників. Слово відповіді взяли одинадцятикласники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє.  Випускники кружляли  у прощальному вальсі, в якому поринали  у спогади, мрії, сподівання, відчуваючи  радість, смуток та світлу печаль…

Вчителі школи підготували веселу сценку для випускників, а вчитель фізики Лопачук  Олександр Володимирович заспівав прекрасну пісню.

USwTvTgTpFg

Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. За давньою традицією, благословили в дорогу своїх дітей у самостійне життя.

Стихли останні акорди випускного, юнаки і дівчата зустріли перший свій дорослий світанок. Попереду нові випробування! Щасти вам, ВИПУСК 2016!!!

Від імені всього педагогічного колективу, батьків, випускників 11-А класу хочемо подякувати керівництву УСКК за можливість провести свято в актовому залі.