Без направлення сімейного лікаря медичні послуги стануть платними (оновлено)

Про це на апаратній нараді, що пройшла у Таврійському міськвиконкомі 10 грудня попередив всіх тавричан завідувач амбулаторією № 3 загальної практики сімейної медицини Таврійська Микола Гуменюк. Він рекомендує мешканцям Таврійська та Плодового до кінця року обрати сімейного лікаря та укласти з ним договір. Про це повідомляє офіційний сайт міста Таврійська.

Як розповів Микола Олександрович, з 2019 року за медичні послуги поліклінікам почне платити Національна служба охорони здоров’я. Тоді без направлення сімейного лікаря або педіатра медичні послуги вузькопрофільних лікарів, а також аналізи, рентген, УЗД та інші стануть платними.

За даними Миколи Гуменюка, на даний час договір з сімейним лікарем з 12 047 мешканців  Таврійська та села Плодове уклали 7 150 осіб.

Нагадаємо, в амбулаторії №3 загальної практики сімейної медицини Таврійська працює 4 терапевта і 2 педіатра. Нещодавно установа перейшла на режим роботи до 20.00 і в вихідні дні, коли чергують бригада лікаря та медичної сестри. В цей час вони приймають пацієнтів тільки в екстрених випадках.