З 1 жовтня починається переоформлення субсидій на опалювальний сезон

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради нагадує, що 30 вересня 2018 р. завершується період нарахування житлової субсидії на неопалювальний сезон.

З жовтня  2018 р. буде здійснений автоматичний розрахунок субсидії на наступний (опалювальний) період для домогосподарств, які отримували житлову субсидію в неопалювальному періоді (з травня по вересень 2018 р.).

Автоматичному продовженню нарахування субсидії не підлягають домогосподарства, які отримували субсидію:

  • за договором оренди житла;
  • як внутрішньо переміщенені особи (без договору оренди);
  • на фактично проживаючих осіб.

Тому,  громадянам, яким житлова субсидія на неопалювальний сезон була призначена на вище вказаних умовах, з жовтня 2018 р. необхідно надати нову заяву та декларацію.

Звертаємо також увагу, що згідно вимог чинного законодавства при призначенні субсидії на опалювальний сезон враховується наявність на 1 жовтня 2018 року простроченої понад два місяці заборгованості з оплати будь-якої житлово-комунальної послуги (в т.ч. обов’язкової частки платежу).

За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін призначатися не буде.

Для своєчасної реалізації свого права на державну допомогу рекомендуємо заздалегідть  перевірити стан розрахунків за спожиті послуги, в т.ч. їх обсяги за наявності лічильників та сплатити заборгованість або укласти договір про її реструктуризацію.