З аеропорту “Херсон” можна злітати в Шарм Ель Шейх

Служба організації перевезень КП ХОР «Херсонські авіалінії» отримала оновлений сертифікат відповідності за видом діяльності : «Забезпечення обслуговування пасажирів і багажу» строком на 3 роки.

За повідомленням прес-служби аеропорту, 19 жовтня вперше здійснено відправлення прямого чартерного рейсу до країни стародавніх пірамід і піщаних пляжів Червоного моря з Міжнародного аеропорту «Херсон» в Шарм Ель Шейх.

В.о. директора КП ХОР «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук повідомив: «Міжнародний аеропорт «Херсон» 19 жовтня почав обслуговувати чартерні рейси в Шарм Ель Шейх. Рейси виконуються на повітряних судах авіакомпанії «Yanair». Це прямі рейси, тривалістю всього 3,5 години. Перший авіарейс 19 жовтня запланований на 10-денний тур, а починаючи з 29 жовтня щонеділі 7-денні тури».

«Сьогодні рейс був виконаний літаком В737-400. Повітряний лайнер здійснив перевезення з повним завантаженням 168 пасажирів на борту. Наше прагнення – це аеропорт з розвиненою і широкою мережею напрямків» — зазначив начальник служби організації перевезень Станіслав Коротюк.