З думкою про майбутнє планети

24-28 квітня   в ЗОШ № 3 пройшов тиждень екології, метою якого було ознайомити учнів із проблемами людства, виховувати  в  учнів  шанобливе ставлення до планети Земля.

До проведення  заходу  учні ретельно готувалися. Тиждень розпочався з  перегляду відеороликів про екологічний стан в Україні та світі. В цей же день пройшла презентація екологічних проектів учнів 7-11 класів. Програма тижня була різноманітною: пройшли екологічні вікторини та конкурс буклетів «Збережемо наш спільний дім»; в 6 класах проведено гру «Екологічний бумеранг»; у виставці малюнків та листівок на екологічну тематику взяли участь учнів 1-11 класів; шкільна екобригада виступила перед учнями молодших класів тощо.  На завершення тижня вихованці навчального закладу представили свої екологічні листи майбутнім поколінням. Діти розуміють найважливіше:

«…Так, наша планета захворіла, і сталося це з вини людей. Якщо ми хочемо вилікувати природу, треба знати правду про її хвороби. Якою б страшною ця правда не була. Людина повинна бути лікарем Землі та її вірним сином, який збагачує свій дім.

Отже, лише екологічна грамотність усіх людей, правильне екологічне мислення, виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, може допомогти уникнути екологічної катастрофи, здатної знищити життя на нашій планеті».

 

І. Казанчукзаступник директора з НВР ЗОШ № 3