З любов’ю в серці до людей!

Сьогодні, 3 листопада, у Новій Каховці вітали з професійним святом працівників соціальної сфери.

В нашому місті у галузі соціальних послуг і обслуговування населення працюють майже 200 працівників у 8-ми структурних організаціях. І в основному це – жінки. Та воно й не дивно, бо споконвіку в Україні жінка була і є берегинею родинного затишку і спокою, самовідданою матір’ю, вірною жінкою і подругою, надійною сестрою.

Зі сцени Палацу культури з нагоди свята всіх працівників соціальної сфери міста привітали: міський голова Володимир Коваленко, депутати від «БПП-«Солідарність» Лілія Микитенко, Сергій Хоменко, Віталій Перетятько, Олена Іщенко, Олександр Афанасьєв, керівний склад ГО «Біла стріла» на чолі з Дмитром Марковим та голова БФ «Діти майбутнього» Сергій Скорик. Також зі словами вдячності за добру справу і з побажаннями щастя, здоров’я і благополуччя звернулася до колег начальник управління праці і соцзахисту населення Олена Стоянчук.

Під час привітань керівник кожного структурного підрозділу отримав букет яскравих осінніх квітів і електрочайник, який, як відмітила Олена Стоянчук, є символом тепла і затишку. А святковий концерт розпочався сюрпризом для колег від працівників УПСЗН, які підготували пісенно-танцювальну композиція, наприкінці якої до глядацької зали полетіли великі червоні кульки зі словом «ДОБРО».

Творчий колектив сайту «НК-онлайн» приєднується до привітань і бажає усім, хто працює із людьми, що потребують особливого спілкування, витримки, спокою і здоров’я!