З любов’ю в серці. Свято, яке подарували літнім новокаховчанам

Глядачі, котрі побували на святковому концерті, присвяченому 8 березня, у Новокаховському територіальному центрі соціального обслуговування населення, виходили з посмішками на вустах.  

Ветеранів, першобудівників, пенсіонерів у цих стінах вкотре порадували творчими дарунками, позитивними емоціями, зігріли теплом душі.

Під час  зустрічі, які за багато років, вже стали традиційними, до присутніх звернулася директор центру Людмила Логвінова. Вона зазначила, що щаслива бачити поважних людей радісними і запевнила, що двері закладу для них завжди відчинені. Людмила Олександрівна побажала  підопічним міцного здоров’я, якомога більше радісних хвилин, родинного затишку, вічної весни в душі. Долучився до привітань і міський голова Володиир Коваленко, який не оминає увагою людей поважного віку.

«В святі 8-ого березня ми завжди знаходимо тепло. В ньому жіночі обличчя. В ньому спогади про маму, дружину, доньку. Роль цього свята дуже велика, адже щаслива жінка – щаслива сім’я та діти, – акцентував Володимир Іванович. – Тільки повага до старшого покоління дає нам право бути щасливими».

Разом з громадською організацією ветеранів та учасників АТО «Біла стріла» (керівник Дмитро Марков)  мер вручив подарунки чарівним жінкам.

Ну, і звісно, як і завжди, не обійшлось без творчих вітань. Підопічних територіального центру радували неперевершеними виступами  юні таланти міста –  вихованці Будинку дитячої творчості (директор Ірина Лісовська) та музичної школи (Катерина Козлова). Затамувавши  подих, глядачі слухали  дитячі пісні про кохання, ніжність, про материнську ласку  і родинне тепло, надійне  плече  коханої людини  й таке важливе слово «Батьківщина».

«Задоволення від концерту просто неймовірне. І сльози з очей лилися, бо дійсно коли вітають діти, ми молодіємо душею», – ділились враженнями глядачі.   Тож хай всім жінкам стане тепліше на передодні такого весняного і ніжного свята!

Фото: Radionk.com.ua