З любов’ю в серці. Вихованці БДТ подарували свято літнім новокаховчанам

 Глядачі, котрі побували на святковому концерті, присвяченому 8 березня, у територіальному центрі соціального обслуговування населення, виходили з усмішками на вустах.  Підготували і провели  захід працівники центру,  вихованці Будинку дитячої творчості  і музичної школи № 1.IMG_8728Вихованці БДТ та музичної школи  постійні гості у центрі. «Ми з великим задоволенням беремо участь у заходах центру , бо тут виховується спадкоємність поколінь, людяність, повага, не байдужість до людей похилого віку, – говорить директор БДТ Ірина Лісовська. – Першобудівники міста та ветерани війни і праці найкращі глядачі, вдячі, щирі, з великим  мудрим серцем.  Діти це відчувають, і намагаються якнайкраще виступити, подарувавши свої пісні, танці, гру на музичних інструментах, народні усмішки».

Дитячий концерт і справді був  святковий. Були задіяні творчі колективи Будинку творчості: «Любисток»( керівник Ліпка С.), «Посмішка» (кер. Ганжа О.), вокальний колектив БДТ (кер. Гребенюк О.), солісти музичної школи: (викладач вокалу Візнович Т., викладачі бандури  Рослякова А., Власенко Л., викладач баяну  Коновалова Л.).

З вітальними словами до присутніх звернулася директор центру Людмила Логвінова. Вона побажала своїм підопічним міцного здоров’я, якомога більше радісних хвилин, родинного затишку, вічної весни в душі.

IMG_8722

Затамувавши  подих, глядачі слухали  дитячі пісні про кохання, ніжність, про материнську ласку  і родинне тепло, надійне  плече  коханої людини  й таке важливе слово “Батьківщина”. Ніжні  голоси й  слова  простих пісень, а разом  все  ж таких значимих, у залі кожному серденько  зачепили. Слухачі  в захоплені  раділи  і оплесками додавали сили дуету бандуристів і баяністам, юним майстрам художнього слова, талановитим танцюристам.  Ведучим  концерту був улюбленець міста Антон Вознюк, який надавав кожному слову вагомість і значущість .

«Задоволення від концерту просто неймовірне. І сльози з очей лилися, бо дійсно коли вітають діти ми молодіємо душею», – ділились враженнями глядачі.   Тож хай всім жінкам стане тепліше на передодні такого весняного і ніжного свята.

IMG_8738
IMG_8745 IMG_8752IMG_8742IMG_8773 IMG_8764 IMG_8765 IMG_8767Завдяки спонсорській допомозі, яку надав підприємець Сергій Стародубцев (фірма «Світ техніки») всіх запрошених по завершенню святкового заходу пригостили солодкими подарунками.