З професійним святом, працівники торгівлі!

Як швидко плине час. Знову добігає кінця липень. І знову держава відзначає в останню неділю місяця, 29 липня, день торгівлі.

Гарний день, гарне свято. Вважаючи, що все місто торгує, а інакше те, що в ньому відбувається, не назвеш, виконавчий комітет Новокаховської міської ради щиро вітає всіх мешканців міста та міської території із цим святом.

На території міської ради функціонує 321 продовольчий, 704 непродовольчих магазини, 21 супермаркет, 33 фірмових магазина, 2000 кіосків та палаток, 97 закладів ресторанного господарства, а також 4 ринки, 3 торговельних містечка та 51аптека. А скільки ще підприємців торгує вдома не відходячи від власного комп’ютера – їх просто не перелічити.  І всі вище перераховані, а ми в цьому впевнені, сплачують податки, наповнюють бюджети всіх рівнів, нарощують обсяги товарообороту, застосовують у своїй роботі прогресивні технології, забезпечують робочими місцями активне населення, задовольняють потреби населення в якісних товарах, покращують якість торгівельного обслуговування. Ви говорите, що важко це все дається? Знаємо, що нелегкий трудовий шлях ви собі обрали. Але, незважаючи на труднощі, багато хто з вас підтримує нашу українську армію, забезпечує захисників вітчизни всім необхідним, допомагає при проведенні загальноміських заходів, надає допомогу соціально вразливим верствам населення.

За це все вам низький уклін та велика подяка. А також міцного здоров’я всім, щирого натхнення в роботі, благополуччя, щастя та мирного неба над головою. А головне – доходів та вдячних покупців та споживачів!

Тетяна Малій, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету