З ще одним Воїном Світла попрощалися на Херсонщині

Сьогодні, 15 січня, у с. Станіславі Білозерського району відбулося прощання з молодшим сержантом, командиром відділення взводу морської піхоти Сергієм Соньком. Сергію було 23 роки. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

IMG_7782

Він загинув 8 січня в зоні АТО при виконанні бойових завдань від поранень не сумісних з життям. Хоробрий боєць поклав душу й тіло за своїх друзів, за спасіння нашої країни від ворожої навали.

Провести його в останню путь та віддати шану родині героя зібралися його односельці, рідні, друзі та побратими.

Слова співчуття родині загиблого висловили голова ОДА Андрій Гордєєв та його перший заступник Валентина Січова .

IMG_7779

У прощальному слові Валентина Січова зазначила, що небесна армія Воїнів Світла поповнилася ще одним героєм. Звернувшись до громади вона додала, що ми маємо зробити нашу країну такою, з мрією про яку наші бійці віддали своє життя: «Сергій багато не встиг зробити, захищаючи наш з вами край. Але він один з тих, дякуючи кому, існує наша незалежна держава. Він назавжди залишиться в наших серцях. Герої не вмирають!»

Панахиду за загиблим відслужив настоятель Свято-Покровського Храму м. Херсона, протоієрей, військовий капелан, отець Сергій (Чудинович). Після панахиди, звертаючись до присутніх, отець Сергій сказав: «Сьогодні у нас горе, бо загинув ще один із наших захисників, воїн української армії, який віддав життя за Україну та її народ. Ми висловлюємо найщиріші слова співчуття і підтримки рідним та всій сільській громаді».

IMG_7783

Близько 300 людей пройшли траурною ходою селищем, проводжаючи в останній шлях Сергія.

Поховали молодого бійця на сільському цвинтарі із військовими почестями.

IMG_7780