З турботою про кожного. У Новій Каховці напередодні Дня Перемоги привітали ветеранів Другої світової

Наближається особливий день – 9 травня. День, що увійшов в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на планеті, в якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері. День, який змушує нас згадати історію, замислитись над сьогоденням і майбутнім. День, що має  особливе значення не тільки для людей старшого покоління, але й для сучасного суспільства, яке переживає нелегкі часи у боротьбі за соборність та незалежність, точиться нинін на східних теренах  нашої Батьківщини.

У Новій Каховці є люди, які  брали  безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і попри все вижили. Вони живуть поряд з нами, зіштовхуються зі щоденними проблемами.  І хоч багато  води сплинуло від тих страшних воєнних часів, рани їхні болять. На превеликий жаль, щороку безпосередніх учасників  Другої світової стає все менше.  Тож нині як ніколи особливо важливо приділяти цим людям, живим свідкам історії,  увагу та піклування.

Минулого року у Новій Каховці завдяки ініціативі міського голови Володимира Коваленка, депутатської більшості міської ради була започаткована  чудова традиція – в якості презенту до свята вручати ветеранам матеріальну  допомогу.  Народні обранці разом із  працівниками Управління праці та соціального захисту населення   відвідали кожного особисто і привітали у такий спосіб з Днем перемоги.

 Нинішнього року традиція не лише продовжилася, а згуртувала ще більшу кількість небайдужих людей.  Депутати міськради також рішенням сесії збільшили розмір таких виплат ветеранам удвічі (1 тис грн..). 4 і 5 травня секретар міської ради Олександр Лук’яненко, начальник оргвідділу Роман Пашкевич, депутати Юрій Власов, Олександр Афанасьєв, Павло Розломій, Олександр Курдов, Олена Іщенко, Андрій Кафідов, Наталія Марченко, Сергій Євстратов, Віталій Кубатко, Лариса Скребовська, Світлана Дук разом зі спеціалістами УПСЗН щиро вітали ветеранів (всього 78 осіб) зі святом Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, бажали міцного здоров’я та висловлювали подяку за мужність, проявлену в тяжкі роки війни. Особисто від себе подарунки (продуктові набори, квіти, листівки тощо) героям вручив  кожен  візитер.

До привітань долучились учасники АТО та громадські активісти. Керівник ГО «Біла стріла» Дмитро Марков та керівник МБФ «Дитяче майбутнє» Сергій Скорик так само завітали до осель ветеранів поспілкувалися з ними, передали гарячі вітання від мужніх  хлопців, що боронили і продовжують захищати рідну землю на Сході нині. Що й казати, старенькі не могли стримати сліз….

Разом з депутатом Олександром Афанасьєвим ветеранів  вітали учениці  школи №3 (директор І. Дубас) Настя Колбасенко та Софія Омельчук. Така делегація не могла не порадувати поважних і шанованих ветеранів.

Усі  вони дякували за увагу і турботу,  й не хотіли відпускати гостей, адже подібні миті спілкування для них – безцінні. Тож давайте радувати їх якомога частіше, зігрівати теплом своїх сердець  і робити усе можливе, аби пам’ять про них  та їхній подвиг жила у віках.