«З вірою в майбутнє». У картинній галереї Нової Каховки презентували нову виставку

Картинна галерея ім. А.С.Гавдзинського презентувала нову виставку випускників Будинку дитячої творчості  «З вірою в майбутнє».

Відкриття  виявилося дуже багатолюдним – випускники та їхні родичі, викладачі, вихованці Станції юного техніка, малеча з дитячого садочку «Ромашка» і, просто, шанувальники прекрасного. Зал виявився замаленьким для такої кількості гостей! Прийшлося для групи дитячого садка провести екскурсію в других залах, а з цією виставкою вони познайомляться іншого дня.

Чого тільки не натворили вихованці образотворчих гуртків Будинку дитячої творчості! Це вже професійно і майстерно  виконані роботи. Тему і техніку випускних робіт кожний вибирав особисто, саме те, що припало до душі і в чому він найсильніший.

Вразило неймовірне розмаїття технік, в яких виконані роботи – олійний живопис, пастель, гуаш, декоративний розпис, левкас, рвана аплікація, холодний батик, тістопластика, мозаїка з яєчної шкарлупи, дивовижні роботи вовняної акварелі, унікальні роботи з рідких шпалер та, навіть, пластиліновий живопис. А жанри  самі різноманітні – пейзажі, марини, натюрморти, анімалістка. Улюблені теми – природа, квіти, звірі, будиночки.  Вразило!

На презентації виставки, – кращої нагоди не знайти – випускникам було вручено директором Будинку дитячої творчості Іриною Лісовською дипломи, якими їх нагородили на ХІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості  «Скадовськ збирає  друзів». До речі, в експозиції дуже багато робіт, які стали призерами. А колектив викладачів отримав Гран-прі від організаторів фестивалю.Наталя Зарудна, начальник відділу культури і туризму, привітала випускників і всиловила  своє захоплення творчими досягненнями юних талантів. Олена Рашевскька та Олена Зубанова провели невеличкий екскурс і ознайомили присутніх з роботами своїх вихованців.В подарунок від Олександри Обелець всі отримали солодкі яскраві смайлики з імбирного печива.

Виставка дивовижно життєрадісна, позитивна, сповнена віри в щасливе майбутнє як випускників, так і всієї нашої України.

Помилуватися красотою справ рук людини можна протягом двох місяців. Поспішайте – вони промайнуть дуже швидко!


Олена Михайленко