За 5 днів у Скадовську стартують довгоочікувані “Чорноморські ігри”

Довгоочікувана подія в галузі культури на Херсонщині! 27—29 липня у Скадовську відбудеться XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» – пише “Новий день”. 

Нагадаймо, знаменитий конкурс юних талантів, у 1998 році заснований президентом компанії «Таврійські ігри» Миколою Баграєвим, відродився минулого літа, після кількарічної паузи. Вся сіль «Чорноморських ігор» у вокальному поєдинку.

Виступ на дитячому фестивалі відкрив шлях до великої сцени для низки артистів, тепер вже відомих в Україні і далеко за її межами: Тіни Кароль, Насті Каменських, Олександра Панайотова, Надії Дорофєєвої, Івана Дорна, Міки Ньютон тощо.

Цьогоріч на «Чорноморські ігри» зареєструвалося 563 учасники з різних куточків України. Після двох відбіркових турів до півфіналу, який відбудеться у Скадовську, пройшли 50 вокалістів та вокальних груп від 6 до 16 років, які й змагатимуться  за гран-прі на великій сцені. Виступи учасників оцінюватиме високопрофесійне журі, до складу якого увійшли відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа: член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль, композитор, музичний продюсер Руслан Квінта, співак і композитор Олександр Пономарьов, директор музичної школи А+, викладач з вокалу Альона Савінова, генеральний продюсер каналу М1 Натела Чхартішвілі-Зацаринна, продюсер Олена Мозгова, генеральний директор «Хіт FM» Віталій Дроздов, продюсер телеканалу М2 Роман Муха.

Крім конкурсантів, на сцені «Чорноморських ігор» виступлять і спеціально запрошені гості — зіркові випускники фестивалю різних років: Тіна Кароль, Настя Каменських, «Время и Стекло», Ярослав Рогальський, ALYOSHA, TamerlanAlena, D-SIDE BAND, Michelle Andrade, Артем Пивоваров, Божена Дар, а також Олександр Пономарьов KISHE, NIKITA LOMAKIN, MONATIK, Сергій Бабкін, Оля Цибульська.

XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» проходитиме за підтримки Херсонської облдержадміністрації та облради.

Марина Савченко