За допомогою до професійних журналістів

Нещодавно до нашого коледжу завітав колишній студент, а також випускник кафедри журналістики Херсонського державного університету Патоненко Сергій.

Нині він працює на сайті «Нова Каховка Online». І ми  використали можливість поспілкуватися з ним аби він оцінив нашу студентську газету  «Молодежный Формат». Особливих помилок він не вказав, та підкреслив, що це саме наша творчість і судити суворо її не можна.

tzj3pbswpxw

Від усього серця Сергій побажав процвітання та успіху нашій газеті, а для підняття професіоналізму учасників газети запропонував нам екскурсію до редакції міського видання «Нова Каховка», щоб познайомитися з професіональними дизайнерами, редакторами та іншими працівниками газети.

Тож 20 жовтня редколегія студентської газети коледжу відвідала редакцію газети «Нова Каховка». Зустріч промайнула дуже швидко й була неймовірно цікавою та захоплюючою. Головний редактор Кавун Євгеній  та дизайнер газети Малишев Роман, розповіли про кожну дрібницю правильної організації та оформлення газети.

Наші студенти запропонували їм оцінити коледжанську газету «Молодежный Формат». Дивлячись на неї професійні газетярі були приємно вражені. Євген Павлович наголосив, що не дивлячись на відсутність навиків у нас все вийшло гарно та побажав усім нам творчого натхнення і не зупинятися на досягненому і підвищувати з кожним випуском свій професіоналізм.

Ми висловлюємо велику подяку головному редактору та усій редколегії видання «Нова Каховка» за цікаву та корисну екскурсію.

Голова СтудРади коледжу Разінков Владислав

16hmusc4nya