За два місяці літа на воді загинуло 29 жителів області

image17938235На Херсонщині у спекотну погоду вистачає місць, де можна з головою пірнути у водяну прохолоду. Це два моря, Каховське водосховище, морські лимани, Дніпро, його притоки, зрошувальні канали  тощо. Громадяни масово вирушають на відпочинок до водойм і, на жаль, досить часто нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.

Як повідомляє в.о. прокурора Нової Каховки С. Костін, на сьогоднішній день прокуратурою міста  здіснюється процесуальне керівництво у трьох кримінальних провадженнях, пов’язаних із загибеллю людей, які виникли через абсолютне ігнорування правил поведінки на воді, в тому числі через перебування осіб у стані алкогольного сп’яніння.  В цілому ж від початку оздоровчого сезону поточного року на водних об’єктах Херсонщини загинуло 29 осіб, з них – 5 дітей. Зокрема, на каналах – 8, четверо з них  – діти.

Тож, шановні мешканці, пам’ятайте про застереження і не нехтуйте правилами поведніки на воді. Цінуйте власне життя і життя своїх дітей!