За крок до перемоги. Підсумки 2 туру  чемпіонату України з пляжного волейболу

З 11 по 14 липня в м. Чернігів проходив 2-й тур чемпіонату України 2016 року з пляжного волейболу серед юнаків до 16 років. У змаганнях взяли участь 20 команд з міст Ужгород, Чорноморськ, Київ, Первомайський, Лозова, Чернігів, Роздільна, Харків, Олешки, Ніжин, Прилуки, Червоноград та Нова Каховка.
Наше місто представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти (директор П. Бойко):  Олександр і Євгеній Бойки та Олександр Земляних під керівництвом тренерів Петра і Галини Бойків.

Олександр Земляних грав у парі з Миколою Джуль з Олешківського району. Юнаки, зазнавши 2 поразки, вибули зі змагань, посівши 17 місце.

Євгеній Бойко на змаганнях виступав з партнером з міста Харків Борисом Яковлєвим. Юні пляжники на своєму шляху  обіграли команди Ужгород-2, Чернігів-1, але, нажаль, зазнали поразки від команд Чорноморська та Києва і в підсумку посіли 7 місце. Як відзначає тренер, це  непоганий результат, адже Борис та Євгеній змагалися з юнаками, яким поступалися не лише у зрості, а й у віці. «Основною задачею для цієї пари на змаганнях було набуття досвіду, – говорить П. Бойко.-  Найважливіші змагання цього сезону для них пройдуть 11-14 серпня в Запоріжжі».

Найбільш вдало з ново каховських волейболістів у Чернігові виступив  Олександр Бойко, який грав у парі з Денисом Кравченком з Олешківського району. Юні спортсмени протягом 3-х ігрових днів на своєму шляху обіграли команди Чорноморськ-2, Прилуки/Чернігів, Ужгород-3. На жаль, спортсмени зазнали поразки від команди Ужгород-1, які, до речі, і стали переможцями 2-го туру.

У наступній грі Олександр та Денис впевнено обіграли команду Первомайський/Лозова, а в півфіналі знову зустрілися з командою Роля/Мошак (Ужгород-1). Волейболістам  забракло зовсім трохи сил, аби обіграти своїх  суперників по попередній грі. Вони поступилися ужгородцям з рахунком 1:2, тим самим забезпечивши собі місце в грі за бронзові нагороди з командою  міста Київ. У грі за ІІІ місце Олександр та Денис впевнено обіграли суперників з рахунком 2:0.

За підсумками турніру  І місце виборола команда  Ужгород-1, ІІ – посіла команда Чорноморськ/Роздільна, а  «бронза» дісталася команді Нова Каховка/Олешки.

Вітаємо юних спортсменів та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо  успіхів в подальших турах чемпіонату України!
vss2aZp8Rw0 y-_8YtqM6Cg BLYT5aQcdEs