За “круглим столом” обговорили акутальні проблеми, що стосуються ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД

4 грудня   Новокаховським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено  на базі міської жіночої консультації  засідання  за круглим  столом на тему: «СНІД та родина, профілактика раннього соціального сирітства». В засіданні взяли  участь спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Галинська Н. М.) та лікарі акушер-гінекологи (завідуюча Грибакова С.Я.).  круг.-стіл-2

Під час обговорення учасниками круглого столу були розглянуті питання щодо передачі ВІЛ/СНІДу від матері до дитини, говорилось про необхідність АРТ-терапії, посилення  взаємодії з питань профілактики ВІЛ-інфекції, формування здорового способу життя населення. Обговорювалися питання профілактики та недопущення раннього соціального сирітства, наголошувалося, що на території Новокаховської міської ради останні 5 років не було відмов від новонароджених дітей.

Схожі погляди і підходи до вищезазначених питань дозволили учасникам обмінятися досвідом та оцінити існуючу ситуацію з проблеми ВІЛ/СНІДу та раннього соціального сирітства на території Новокаховської міської ради.

За підсумками обговорення учасники круглого столу схвалили проведену роботу і намітили план роботи на 2016 рік.