За натхненням – до юнацької бібліотеки Нової Каховки

Перший весняний місяць березень багатий на події та свята. Саме ранньою весною відчуваєш важливість кожної миті нашого життя. Прагнення розвиватися і працювати над собою духовно, відчули учасники літературно-музичного клубу «Натхнення» і поспішали до читального залу Новокаховської юнацької бібліотеки. Бо від суми знань, які отримуємо в юності, ми сприймаємо світ іншим – кращим, добрішим,нескінченно багатим.

 Бібліотекар Марія Федотова  під час чергової зустрічі членів клубу розповіла молоді  про  генія і сина української нації Тараса Шевченка. Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям кріпосного хлопчика колись стануть називати  міста, вулиці, площі, кораблі, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому  пам’ятники і численні меморіальні дошки, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати державні премії? Але так вже влаштований цей світ – хто прагне знати, навчатися, той багато досягне, цінуючи і плекаючи в собі  прості людські цінності  – життя і свободу, самореалізацію і благополуччя, мир і повагу. Молоді люди читали уривки творів Тараса  Григоровича, відчули тонкощі поетичного слова, глибину болю та драматизму  історії українського народу.

Юна поетеса Марія  Єщенко нагадала про обласний конкурс-фестиваль «Поетичний камертон Ліни Костенко», в якому вона брала участь, як поет, уже три роки поспіль. Розповіла про  творче життя Ліни Костенко, про поезії, сповнені краси, проникливості від  великої доньки Кобзаря – Ліни Костенко. Сюрпризом для членів клубу стала розповідь Валерії Куркіної про аргентинського композитора Астора Пяцолла.  Його пристрасне «Танго» у супроводі цілого оркестру знайшли і подивилися за допомогою Гугла. То ж, не зволікайте, знайдіть у собі натхнення, приєднуйтесь до клубу «Натхнення», щоб дізнатися більше про долі українських і світових геніїв. Тут можна поспілкуватися, висловити позитивні емоції, які допомагають керувати своєю поведінкою, контролювати стрес, покращити самооцінку і настрій.