За першість Нової Каховки з футзалу змагались дівчата (Фоторепортаж)

Сьогодні, 23 лютого,   у спортивній  залі «Будівельник» відбулась  відкрита першість Нової Каховки   з футзалу серед команд дівчат 2002 – 2003 років народження, присвячена 65-річчю заснування міста. 

За пальму першості, крім місцевої команди, яку тренує Андрій Кивнюк, боролися футболістки Каховського, Новотроїцького районів та міста Скадовськ.

За підсумками захоплюючої та азартної боротьби призові місця розподілились наступним чином. Третє –  посіла команда Новотроїцького району, друге – Каховського.  Ну, а  омріяне перше місце  вибороли дівчата з Нової Каховки.

На урочистій церемонії закриття змагань спортсменок привітали міський голова Володимир Коваленко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран. Кожна команда нагороджена  грамотами, кубками та медалями. Окремо зусилля футболісток відзначив мер. Він подякував їм за участь, за небайдужість до спорту та вручив усім командам солодкий подарунок, а переможцям – грошову винагороду як стимул для нових, ще вищих досягнень.
Ось такий чудовий подарунок отримала Нова Каховка напередодні 65-річчя. А це вкотре переконує: у  Новій Каховці  –  місті  спортивної слави -зростають гідні й талановиті  продовжувачі традицій.


Фото: НК online