За перший день змагань Паралімпіади у Ріо українські спортсмени здобули 9 медалей

Українці здобули сім бронзових нагород, одну срібну та одну золоту. Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Блонзові медалі Паралімпіади здобули: Данилюк Роман – штовхання ядра, Катишев Руслан – стрибки у довжину, Юлія Галінська – дзюдо, Давид Хорава – дзюдо, Семененко Ярослав – плавання (дистанція 100 метрів на спині), Хруль Оксана – плавання (дистанція 100 метрів на спині), Свідерська Ольга – плавання (дистанція 100 метрів вільним стилем).

Срібло здобув Дубров Денис – плавання (дистанція 100 метрів брасом), а золото – Богодайко Євгеній (дистанція 100 метрів на спині).

Цікаво, що Ольга Свідерська, яка здобула бронзову нагороду, на кваліфікації встановила рекорд Паралімпіади, а у фіналі – рекорд Європи.

Окрім того, у першому раунді футбольного чемпіонату Паралімпіади українські спортсмени здолали команду Ірландії з рахунком 6:0.

За результатами першого змагального дня Україна опинилась на 9-му місці медального заліку (та на 3 за сумарною кількістю медалей).