За підсумками інвестиційного форуму «Таврійські горизонти»: «Ми можемо створити умови і можливість інвесторам працювати стабільно», – Євген Рищук

tavriyski-gorizonti-forum«Були скептики, які заявляли, що проект «Нібулон» і проекти Карла Стурена були і будуть, що це не показник роботи Форуму, але як раз це і показує, що ми можемо створити умови і можливість для стабільної роботи інвесторів», – зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук під час ефіру на телеканалі «Скіфія», передає прес-служба Херсонської ОДА.

Також він поінформував, що в облдержадміністрації створена робоча група, яка супроводжує усі інвестиційні проекти та супроводжує у процесі їх реалізації на Херсонщині: «Інвестори, які представляють свої проекти, після підтвердження намірів отримують підтримку від облдержадміністрації. Для цього створено робочу групу, яка займається інвестиційними проектами і допомагає інвесторам. Багато інвесторів зараз зацікавлені в інвестиціях в енергоефективні технології, проекти пов’язані з сонячною і вітряної енергетикою», – розповів Євген Рищук.