За позовом АМКУ суд зобов’язав “Південенерго” виплатити штраф 60 тис. грн.

suddya150

Херсонське обласне територіальне відділення АМКУ звернулося до Господарського суду Херсонської області з позовом щодо стягнення з відповідача ТОВ «Південенерго» штрафу, нарахованого на підставі рішення адміністративної колегії ХОТВ АМКУ від 31.03.2015 р. № 30 – р/к, а також пені за прострочку оплати штрафу, – йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Зазначеним рішенням визнано, зокрема що ТОВ «Південенерго» (м. Нова Каховка), передавши у власність учасникам квартири (житло), які не були в повній мірі придатними для проживання та не могли  використовуватися відповідно з їх призначенням, а також встановивши в договорах про дольову участь у будівництві житлових будинків за адресою: прос. Сенявіна, 152-а та 152-б, різні умови внесення вартості квартири та різні розміри утримань відсотків від суми повернення грошових коштів у разі розірвання договорів з ініціативи учасників, вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках послуг з організації та будівництва житлових будинків.

За вчиненні порушення на відповідача накладено штраф на загальну суму  30 000,00 грн.

За відсутності доказів сплати штрафу у встановлені строки, відповідачу нарахована пеня у сумі 30 000, 00 грн.

Доводи відповідача судом не прийняті до уваги.

Господарський суд Херсонської області позов Відділення задовольнив та зобов’язав ТОВ «Південенерго» сплатити штраф та пеню у сумі 60 000, 00 грн, тим самим підтвердив правомірність та законність дій Херсонського обласного територіального відділення.