За снігом – на Говерлу: новокаховчанин підкорив карпатську вершину

Рано-вранці, 6 січня, група із 6  осіб – справжніх любителів екстриму – підкорили найвищу гірську вершину України – Говерлу, висота якої складає 2061 м.

У цю захоплюючу мандрівку у супроводі провідника та його чотирилапого вірного товариша вирушили новокаховчанин, мешканець  Івано-Франківська, двоє одеситів та громадянин Сполучених Штатів Америки.

Незважаючи на складні погодні умови – погану видимість, яка місцями сягала п’яти метрів, та шквальний вітер – сходження пройшло успішно. А головне  –  група, яка так хотіла знайти справжню зиму в Україні, її таки знайшла! Вершина Говерли вкрита снігом, за яким так нині сумує багато українців, особливо – з південного регіону. «З цього  місця відкриваються неповторні, заворожуючі просто неймовірні пейзажі, а емоції, які в такі моменти переповнюють душу, звичайно, важко описати словами! Це було круто!», – ділиться враженнями наш земляк.

Вітаємо сміливців та всю громаду міста  з Різдвом, а вам, шановні читачі, пропонуємо фото, на яких зафіксовані неймовірні  зимові пейзажі Карпат. А якщо дуже кортить знайти сніг – рушайте на Говерлу!