За тиждень 14 новокаховчан отримали офіційну роботу

Упродовж минулого тижня у Новій Каховці робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники різних контролюючих органів, у тому числі й Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, обстежила 21 об’єкт, на яких провадиться підприємницька діяльність. Результатом рейдів стало офіційне працевлаштування 14 найманих працівників, повідомляє прес-служба ГУ ДФС.

Так, у місцях розміщення квасних діжок представники зазначеної робочої групи встановили факт використання людських ресурсів без офіційного оформлення та провели з бізнесменом роз’яснювальну роботу. У підсумку – 9 осіб отримали офіційне місце роботи. Підприємець оформив із ними трудові відносини відповідно до вимог чинного законодавства та подав до фіскальної служби Повідомлення про прийняття на роботу 9 найманих працівників.

У результаті іншого такого обстеження двох новокаховських магазинів представники робочої групи також встановили не легалізовані робочі місця. Наслідком цього рейду стало офіційне працевлаштування 5 громадян, про що їх працедавець подав до фіскальної служби Повідомлення про прийняття на роботу 5 найманих працівників.

Варто зазначити, що з початком курортного сезону та польових робіт на Херсонщині значно збільшився попит на фахівців різних сфер діяльності. Роботодавці пропонують претендентам на посади різні умови праці та її оплати, при цьому не кожен із них дбає про належний захист трудових прав працівників.  Нажаль у нашому регіоні ще й досі мають місце випадки нелегальної зайнятості населення. Тож щасливим здобувачам омріяного місця роботи слід свідомо підходити до сумнівних пропозицій та обирати лише легальне працевлаштування.