За утеплення будинку в історичному районі міста – до кримінальної відповідальності

утеплення

В останні роки Нова Каховка потерпає від чималої проблеми, якою є самовільне утеплення будинків пінопластом. Жовті, сірі, рожеві, зелені, сині «латки» видніються на багатьох будинках міста. Їх фасади стають схожими на стару латану ковдру. Це стається з тієї причини, що деякі мешканці Нової Каховки вважають, що мають право робити що завгодно з фасадами своїх помешкань.

Особливо від самовільного неорганізованого утеплення потерпає вигляд будинків в історичній частині Нової Каховки, значних втрат зазнає цінне декоративне оздоблення фасадів. Та як вже повідомляло на нашому сайті Управління містобудування та архітектури міста Нова Каховка, віднедавна за незаконне знищення, руйнування чи пошкодження об’єктів культурної спадщини, що відбувається і під час утеплення будинків розташованих в межах історичного ареалу, винні особи будуть притягатись до кримінальної відповідальності відповідно до закону.

Шановні новокаховчани, піклуючись про затишок у своїй оселі, давайте не будемо псувати унікальний вигляд власного міста та не забуватимемо про необхідність дотримання норм законодавства.