За яблуками та м’ясом з Нової Каховки – у чергу!

Днями у Херсоні, на площі біля ККЗ «Ювілейний» відбулася виставка-ярмарок  продовольчих товарів та сількогосподарської продукції. Товаровиробники всієї Херсонщини пропонували якісну продукцію за цінами нижче ринкових. Сири, фрукти, овочі, м’ясо, вироби з борошна, ковбаси, молочна продукція та багато чого іншого було представлено тут.IMG_20151226_084907

Активну участь у ярмарку взяли й наші місцеві, новокаховські виробники. Це ДП «ДАФ ім. Солодухіна» (Ігор та Сергій Давиденки) і фермерське господарство «Вільниця» (Юрій Цеацура).

«Ці підприємства – постійні учасники подібних заходів, – зазначила головний спеціаліст відділу галузей економіки Олена Гладарєва. – Влітку асортимент продукції більш широкий. Зараз фірма ім. Солодухіна реалізовувала яблука, а ф/г «Вільниця» – яловичину. З великою впевненістю можу сказати: покупці були задоволені, адже ціни на високоякісну продукцію були дуже доступні. Користуючись нагодою вітаю усіх з новим роком! Щиро зичу нашим виробникам, підприємствам і фермерам  плідної роботи у наступному році, великих врожаїв, добробуту та достатку!».

Як зазначив заступник міського голови Сергій Давидюк, який також долучився до проведення ярмарку, за продуктами наших виробників вишикувались довжелезні черги, тож розпродались вони одними з найперших.IMG_20151226_084847

IMG_20151226_084532IMG_20151226_075321

P.S. Висловлюється  подяка за участь та належне проведення ярмарку керівникам підприємств Ігорю Давиденку, Сергію Давиденку, Юрію Цеацурі, а також працівникам: Максиму Шехавцову, Сергію Бухаріну, Олені Тішиній.