Забезпечимо новорічний святковий настрій!

новогодняя витринаНаближаються новорічні свята, і кожен з нас чекає дива, чекає подарунків та сюрпризів, нових позитивних змін, прагне створити у своїй родині, у своїй оселі атмосферу зимової казки, прикрашаючи її сніжинками, кульками, гірляндами та чудово вбраною новорічною ялинкою. Тож давайте всі разом створимо у нашому місті новорічний святковий настрій та прикрасимо свої будівлі, магазини, офіси, кафе, малі архітектурні форми та прилеглу територію!
Завдяки співпраці Управління містобудування та архітектури із приватними підприємцями, власниками громадських будівель та споруд кожного року із настанням осінньо-зимового періоду здійснювалось впорядкування та належне освітлення територій.
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят Управління містобудування та архітектури звертається з проханням до приватних підприємців, керівників підприємств, установ, закладів та всіх містян забезпечити наведення порядку та належне освітлення підвідомчих та прилеглих територій, влаштування освітлювальних вивісок та святкового новорічного вбрання будівель, споруд та прилеглої території.
Закликаємо всіх відповідально віднестись до виконання підготовчих заходів до святкування Нового року, і сподіваємось, що разом створимо більш святковий настрій!
Від щирого серця вітаємо з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо у Новому році економічного зростання та миру у нашій країні!

З повагою, Начальник управління містобудування та архітектури Плюйко М.П.