Заборгованість із виплати заробітної плати треба ліквідувати!

kopiyky150Проблема погашення заборгованості із виплати заробітної плати знаходиться на постійному контролі органів виконавчої влади Новокаховської міської ради. З цією метою у приміщені виконкому 22 квітня 2015 року відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника міського голови Сироватка В.М.

Про це повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради Олена Стоянчук.

Під час свого виступу щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати  на підприємствах, в установах та  організаціях міста Нова Каховка заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Чанцев І.Ю. повідомив, що у порівнянні з початку року заборгованість зменшилася на 137,0 тис.грн. Станом на 22 квітня 2015 року згідно оперативних даних, заборгованість складає 240,0 тис.грн. це заборгованість перед працівниками КП «Міський водоканал» та ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод».

На засіданні було заслухано керівника КП «Міський водоканал» Радованця В.В. який доповів присутнім, що головною причиною виникнення боргу на КП «Міський водоканал» є  невідповідність діючих тарифів на водопостачання та водовідведення, що обумовлено насамперед зростанням вартості електроенергії.

Згідно письмового пояснення керівництва ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» заборгованість із виплати заробітної плати виникла через складні економічні відносини з Російською федерацією, зростанням ціни на матеріали, відсутність доступних кредитних ресурсів, що спричинило зниження обсягів виробництва та реалізації продукції, фактично позбавивши підприємство оборотних коштів.

На відокремленому підрозділу «Новокаховський судноплавний шлюз» заборгованість із виплати заробітної плати яка виникла станом на 1 березня поточного року у сумі 399,9 тис.грн. була погашена у повному обсязі.

За рішенням комісії було надано протокольне доручення кожному керівнику із зазначених підприємств, а саме:

КП «Міський водоканал» – дотримуватися графіку погашення заборгованості.

ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» надати графік погашення заборгованості та запросити керівництво на наступне засідання комісії.