Заборгували 156,7 тисяч гривень

грошіЗ метою вжиття дієвих заходів, щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств по м. Нова Каховка, 20 січня  у приміщенні виконкому Новокаховської міської ради, під головуванням заступника міського голови Давидюка С.П., відбулося  чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У роботі засіданні взяли участь представники міського центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, об’єднаної державної податкової інспекції, головного державного інспектора Територіальної державної інспекції з питань праці у Херсонській області, голова Дніпрянської селищної ради.

 Предметом розгляду комісії були питання щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання на підприємствах-боржниках по місту Нова Каховка.

 Станом на 20 січня 2016 року за статистичними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по місту Нова Каховка склала 156,7 тис.грн., –  це підприємство ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод». Кількість працівників перед якими є заборгованість із виплати заробітної плати становить 295 осіб. Ухвалою господарського суду Херсонської області від 24 липня 2015 року було порушено справу про банкрутство. Рішенням суду введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, протягом якого забороняється стягнення на підставі виконавчих та інших документів, що містять майнові вимоги, у тому числі на предмет застави, за якими стягнення здійснюється в судовому або в позасудовому порядку відповідно до законодавства, крім випадків перебування виконавчого провадження на стадії розподілу стягнутих з боржника грошових сум. Автоматизованою системою було визначено арбітражного керуючого.

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою прискорення погашення існуючих боргів із заробітної плати.

О.М.Стоянчук, начальник Новокаховського УПСЗН